wtorek, 7 grudnia 2010

O maj gad!

Praca mnie wchłonęła i pochłonęła. Ale ja nie prostestuję nic a nic, mało tego - chce więcej! Dlaczego?

Otóż.

Niewiele jest miejsc, w których kobieta może spędzić wiele długich godzin i nie powie ani słowa. Co więcej, będzie szczęśliwa i zadowolona. Niektórzy pewnie się domyślą, że to musi mieć coś współnego z zakupami, ciuchami albo kosmetykami. No właśnie :)

Psiaki tylko biedactwa moje, ogłupiały całkowicie, bo mają 12 godzin dziennie wolną chatę. Mogłam je nauczyć korzystać z wc - miałabym mniejsze wyrzuty sumienia. Te wyrzuty powodują również, że po tych dwunastu godzinach pracy, kiedy ledwo pamiętam jak się nazywam, człapię z nimi po tym rozpuszczającym śniegu i nie marudzę nic a nic. La belle vie!

W pracy:A po pracy:

9932_a64b9 komentarzy:

 1. C'est la vie... jak mawiali starożytni Rzymianie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dłużej tak same posiedzą to może nauczą się robić barszcz z uszkami i panierować schabowego?

  OdpowiedzUsuń
 3. 12 godzin wytrzymują Ci psy? I nie demolują chałupy?!?

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak, mogłyby chociaż rosół. I od czasu do czasu mogłyby odkurzyć ;)

  Akemi, nieee ;) Ja mam kochane psy. One głównie śpią, trochę się pobawią. One szkolone bestie są, dużo podróżują więc się od małego uczą ogłady ;) Za to poranny spacer, nie ma zmiłuj się, jest po to, aby je zmęczyć i tak samo, jak wracam z pracy. Trzeba wybiegać je solidnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, niewiele jest takich miejsc, ale na szczęście jeszcze są;)

  I tylko czasem trochę żal, że - w każdym razie w moim przypadku - z każdym rokiem przybywa tych akcesoriów w kosmetyczce, dzięki którym wydobywam swe naturalne piękno;) Jeszcze kilka lat i będę sobie musiała sprawić kosmetyczkę na kółkach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beti, to taki współczesny paradoks :) Ale poczekaj, zanim nastąpi era kosmetyczek na kółkach będzie era 3 w 1 a później 5 w 1 :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym wolała na spacer z psami niż na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tja, coś w tym jest.... odwaga stadna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wg mnie(jako faceta) każda kobieta ma w sobie wiele piękna, a duża ilość makijażu tylko przeszkadza. Podkreślać coś, to jeszcze się da przyjąć, ale jak chodzą takie ożywione manekiny po ulicach, niektóre imitują kurczaki z rożna, to nie wiem gdzie tu coś się podkreśla... :)

  Psa nie mam, ale spacerek zawsze jest przyjemny. A i psiaki jakieś takie bardziej zadowolone i lepiej śpią. I wiem z doświadczenia minipsa mojej dziewczyny, jak z daleka się jeży, a jak się zbliży, to by pod but weszła, by tylko jej widać nie było.

  OdpowiedzUsuń