niedziela, 14 października 2012

#BlogForumGdańsk 2012 - historia prawdziwaMecz blogerów, dzisiaj rano na PGE Arena - tak się zaczyna niedzielę na #BFG 2012!
Jako, że już trzeci raz mam okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdańskie spotkania blogerów są dla mnie obowiązkową pozycją w jesiennym kalendarzu. Na pewno napiszę więcej na temat tego, co się tutaj przez dwa dni dzieje, bo dzieje się dużo, ciekawie i niebanalnie, ale jeśli ktoś chciałby wirtualnie pobyć tutaj nie wychodząc z domu, to serdecznie zapraszam - streaming poniżej:Jednym z efektów wczorajszego cyklu wykładów jest zmiana szablonu porcelanowego bloga. Podobno tak jest lepiej, tak być powinno.
Nie jestem przekonana.
Ale testuję.

Fajne?

4 komentarze:

 1. Chyba jednak się nie znam. Okropny szablon, wybacz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Conie... :/
   Mi też nie leży, ale daję mu jeszcze kilka dni.
   Inną sprawą jest, że blogspot jest mocno ograniczony w kwestii szablonów kafelkowych.

   Usuń
 2. A mnie ten szablon się podoba :)Dynamiczne szablony bloggera są bardzo ładne, estetyczne i lekkie. Mają w sobie taki pociąg do minimalizmu - zaimplementowałam je u siebie na „pocztówkach”. Niestety odnoszę wrażenie, że google jeszcze nad nimi pracuje, bo nie są tak dopracowane jak poprzednie szablony i czasami wywalają błędami, albo np. źle wyświetlają się na tabletach. To może skutecznie zniechęcić :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam. Okropny. I nie da się tego oglądać by mobile... zmień to szybko

  OdpowiedzUsuń