piątek, 31 sierpnia 2012

Bye bye day

Jestem już w połowie.
Przynajmniej takie jest moje pobożne życzenie.
Przez 1,5 roku zapomniałam już, jak bardzo nie gustuję w przeprowadzkach!
Ekipa znajomych, umówiona na wieczór, zdziesiątkowana przez urlopy, obłudnie chętna do pomocy,
Jeszcze nie wie, co ich czeka.
Bo ja szczerze zapomniałam ile mam gratów.
Aktualnie pudła ustawiam na pudlach, a te na pudłach i znowu na pudłach.
Mam już kilka całkiem okazałych kartonowych wieży,
Jak tak dalej pójdzie kartonami załaduję całe mieszkanie i wyjdę triumfalnie na korytarz.
Obłęd w oczach, rozwiany włos i batman na froncie - to dzisiejsza ja.

9 komentarzy:

 1. Mówią, że przeprowadzki oczyszczają, coś w tym jest. Pozbyłam się wielu przedmiotów, które przez lata wydawały mi się niezbędne, a w sumie nie wiedziałam, co z nimi zrobić. Odgraciłam się przez przeprowadzkę i czuję się lżejsza :)


  czyli dom jest

  OdpowiedzUsuń
 2. Domu nie ma niestety :( Pierwszy raz mam takie trudnosci z wynajmem, ale wynajmujacym sie w d**** poprzewracalo. Juz mi sie nawet o tym nie chce mowic, ale za puste mieszkanie licza jak za palac, a jak juz znajdziesz i jest fajne to bez umowy. Wiec na razie opcja tymczasowa ;) bede mieszkac w komunie, na studiach nie mialam okazji to teraz nadrabiam ;)

  A mieszkanie to ja mam oczyszczone z gratow

  OdpowiedzUsuń
 3. Bloger swiruje wiec dopisuje: mieszkanie mam oczyszczone, bo ja sie systematycznie przeprowadzam ;) Czesci rzeczy mi byly nie oddal i finalnie nic nie zalega ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie popisane kartony ! ; p

  OdpowiedzUsuń
 5. Na jednym z kartonow bylo: SZKLO!!! OSTROZNIE JAK Z KOBIETA. W pewnym momencie patrze, a wokol niego stoja mezczyzni i deliberuja: czyli jak??? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale mi przypomniałaś moje przeprowadzki jeszcze za czasów studenckich (tak tak jestem już taaaaakaaaaa staaaaraaaa :P)...a ostatnia na Nasze Własne Wymarzone - była najprzyjemniejsza - pozbyłam się wiecznie odkładanych na późniejsze wyrzucenie rzeczy i jestem lżejsza o chyba z 10 kg :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzę o 'swoim własnym'. To by zakończyło te cykliczne przeprowadzki. Dzisiaj zakwasy mam wszędzie. WSZĘDZIE! I to jest metafora ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. najtrudniej chyba do przeprowadzki się zabrać, ale kiedy już się ją ukończy to ogarnia człowieka taka niesamowita satysfakcja. Dla tej satysfakcji warto każde niechcenie pokonywać ;)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie ogarnelo jedynie zmeczenie. Padlam bez mycia zabkow ;) A satysfakcja jest odroczona w czasie - jak juz zadokuje sie na docelowej miejscowce bede swietowac ;)

  OdpowiedzUsuń